1. Kezdőlap
  2. Karrier

MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

Király Tamás vagyok az Aereco Légtechnika Kft. cégvezetője,

várunk csapatunkba, ha nyitott vagy az

Értékesítő / termékmenedzser

munkakör betöltésére.

Szívesen dolgoznánk veled,

  • ha csapatjátékos vagy és jól kommunikálsz, de képes vagy önállóan is dolgozni,
  • ha talpraesett, megbízható, precíz vagy, és gyors problémamegoldó képességed van,
  • ha legalább középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel,
  • úgy gondoljuk, hogy fontos az is hogy optimista szemléleted legyen, és ne ijedj meg a feladatoktól,
  • ha ismered az építőipari cégeket, és egy pár évet már a műszaki kereskedelmi területen cégekkel, projektekkel dolgoztál, esetleg légtechnikai termékekkel (is) foglalkoztál,
  • ha hosszútávra tervezel, mert mi is hosszabb távban gondolkodunk,

….ezért olyan emberre van szükségünk, aki megérti, hogy mit akar az ügyfél, és igazából nem csak a mi elvárásainknak felel meg.

A nálunk töltött idő alatt számíthatsz arra,

  • hogy kellemes környezetben és őszinte, fiatal csapatban dolgozhatsz,
  • változatos, kreatív feladataid lesznek, melyek csak arra várnak, hogy megoldd őket,
  • a hétvégéidet és estéidet nem raboljuk el, ezért ígérjük, hogy nem lesz munkavégzés és megbeszélés sem ezekben az időpontokban,
  • érezni fogod, hogy egy stabil, nemzetközi cég áll mögötted, ezért tapasztalatunkkal segítünk az új kihívások megoldásában,
  • hogy kapcsolatot kell tartani a cég leendő és majd az új partnereivel,
  • üzleti megbeszéléseken kell részt venned, ahol a cégünket képviseled,
  • el kell sajátítanod a cégünk által fejlesztett egyedülálló légtechnikai technológiát, amivel segíthetsz a cégeknek, embereknek megőrizni az épületükben a megfelelő komfortot,
  • mi az a cég vagyunk, ahol a fizetésed is tükrözi a tudásodat,
  • biztos lehetsz, hogy figyelembe vesszük a javaslataidat és az egyéni igényeidet sem szorítjuk háttérbe,
  • büszkék leszünk rád, és elismerjük, ha megteszel mindent a csapatunk erősítése érdekében.

Továbbá nagyon örülnénk annak,

  • ha te is át tudnád venni a szemléletünket, és cégünkben nem csak egy munkahelyet látnál, hanem hogy az általunk képviselt szellőztető rendszerek mennyire fontosak a jól szigetelt épületek esetében,
  • ha beszélnél angolul,
  • és ha lenne B kategóriás jogosítványod.

Jelentkezz, legyél a csapatunk fontos és megbecsült tagja!

Fényképes önéletrajzodat és rövid bemutatkozó leveledet várjuk az [email protected] címen!